Arrival date
Departure date
From zł 280
The lowest rate found over the past 48 hours.
We search all the best hotel suppliers to find you the lowest price!
Best Western Villa Aqua**
3 Reviews
Reviews Hotel Best Western Villa Aqua**
ul. Zamkowa Góra 35, 81-713, Sopot

Would you like to know what to expect on your vacation in Hotel Best Western Villa Aqua**? Then have a look at the reviews of Hotel Best Western Villa Aqua** in Sopot, written by other travelers.
Hotel Best Western Villa Aqua scores a 9.4 out of 10, based on 3 reviews
Would you like to know what to expect on your holiday in Hotel Best Western Villa Aqua**? Have a look at the reviews of Hotel Best Western Villa Aqua** in Sopot, placed by other travellers. Besides that you will be able to find 78 vacation photos of Hotel Best Western Villa Aqua** on Zoover. - - -
Please wait a moment...
Unfortunately there are no USA reviews for Best Western Villa Aqua** Sopot. You can be the first to add a review.

Did you stay at this accommodation?

Font size: A A A

There are 3 reviews of Best Western Villa Aqua**

3 Reviews
8.7
Child friendly
7.0
Show score and reviews from:
reviews in language:
Family with young children, 2012
"Regression test"translate
Corinna
9.0

09/05/2012 regression test regression test regression test regression test regression test

Family with older children, August 2012
"Świetny hotel"translate
maria
9.0

09/06/2012 Bardzo miły personel hotelowy.Szczególnie chcę podziękować Panu Tomkowi z recepcji,który zadał sobie dużo trudu,aby dla nas,niezapowiedzianych gości znaleźć pokój,mimo dużej ilości rezerwacji.Wspaniała kuchnia, słynna już w całym Trójmieście.Rekompensatą za pewną odległość od centrum (15 min) jest cisza i bliskość plaży. Pokoje czyste i przyjemne, Panie pokojowe gotowe do pomocy na każde życzenie,miłe i uśmiechnięte.Polecam ten hotel.Sama byłam już kilkakrotnie jego gościem.Jedyny mały minusik- chyba za wysoka cena za pobyt pieska-50 zł. za dobę.Może udałoby się to zmienić? Wtedy już hotel będzie ideałem! Maria Leśniak - sierpień 2012

Manager Dobry Hotel, 08/29/2013
Owner says::  Bardzo dziękujemy za wizytę w naszym hotelu i wystawienie tak pochlebnej opinii. Ogromnie się cieszymy, że byli Państwo zadowoleni z pobytu i czuli się komfortowo. Dziękujemy również za wyróżnienie personelu, który zawsze dokłada wszelkich starań aby zadowolić naszych Gości. Mamy nadzieję, iż przy kolejnych pobytach w Sopocie, wybiorą Państwo nasz hotel. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa ponownie!

Travelling alone, December 2009
"Z przyjemnością polecam"translate
Tomasz
8.0
Child friendly
7.0

12/10/2009 Po raz kolejny miałem okazję gościć w Villa Aqua, i znowu bez niespodzianek- profesjonalna obsługa, super kuchnia ( jak to jest możliwe, żeby w hotelu ** serwowano tak wyszukane i smaczne potrawy?!). Bardzo dobre położenie- łatwy dojazd do Gdyni i Gdańska, a jednocześnie blisko plaży i atrakcji wypoczynkowych - Aquapark.
Polecam.

Manager Dobry Hotel, 08/29/2013
Owner says::  Dziękujemy za ponowną wizytę w Hotelu Villa Aqua i poświęcony czas na podzielenie się swoją opinią na jego temat. Przykładamy ogromną wagę do tego, by rozpieszczać podniebienia naszych Gości, dlatego miło nam słyszeć, że nasze starania zostały docenione. Jeszcze raz dziękujemy za tak pozytywną rekomendację. Mamy nadzieję, że podczas kolejnej Państwa wizyty w Sopocie, będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Zoover link on your website

Click here for all Zoover widget options

Poll

You’ll find the friendliest people in:

Are you the owner?

Create a Zoover Account and manage your accommodaton, attraction, or restaurant. Click here for more information