Reviews Hotel Victoria Bolszewo***

Victoria Bolszewo***
3 Reviews
Reviews Hotel Victoria Bolszewo***
ul. Zamostna 1, 84-239, Wejherowo

Would you like to know what to expect on your vacation in Hotel Victoria Bolszewo***? Then have a look at the reviews of Hotel Victoria Bolszewo*** in Wejherowo, written by other travelers.
Hotel Victoria Bolszewo scores a 10.0 out of 10, based on 3 reviews
Would you like to know what to expect on your holiday in Hotel Victoria Bolszewo***? Have a look at the reviews of Hotel Victoria Bolszewo*** in Wejherowo, placed by other travellers. Besides that you will be able to find 5 vacation photos of Hotel Victoria Bolszewo*** on Zoover. - - -
Please wait a moment...
Unfortunately there are no USA reviews for Victoria Bolszewo*** Wejherowo. You can be the first to add a review.

Did you stay at this accommodation?

Font size: A A A

There are 3 reviews of Victoria Bolszewo***

3 Reviews
8.4
9.7
9.4
10.0
Show score and reviews from:
reviews in language:
Friends, June 2014
"Warto Być"translate
włodzimierz
10.0

07/24/2014 Jest bardzo blisko Wejherowa bardzo dużo atrakcji , szybki dojazd do trój miasta nad morze tylko 18 km Puck Władysławowo 30

Family with older children, July 2012
"Zdecydowanie polecam !"translate
Hanna
5.0
9.0
8.0
10.0

08/09/2012 Własnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu super zadowoleni. Wakacje miały być nad samym Bałtykiem ale ze względu na strach przed pogodą chcieliśmy wybrać coś z dodatkowymi atrakcja mi jak np. basen. Hotel w porównaniu z tymi w miejscowościach nadmorskich był dużo tańszy a oferował wyżywienie i aquapark wraz z saunami. Po przyjeździe byliśmy bardzo miło zaskoczeni zaczynając od pokoju, aquaparku i jedzenia(było przepyszne). Nasza 12 letnia córka była zadowolona z basenu i zjeżdżalni a my z seansów aromatoterapeutycznych, które 5 razy dziennie odbywały się w saunie. Nad morze jeździliśmy do oddalonej o 35 km Karwi, trochę daleko ale droga prosta i zajmuje ok 25 min. Podsumowując za taką atrakcyjną cenę nie spodziewaliśmy się aż takiej jakości!

Family with young children, 2011
"Hotel Victoria w Bolszewie - wyjątkowe miejsce !"translate
Jagoda
10.0

06/09/2011 Spędziliśmy w tym Hotelu z mężem i małym synkiem weekend w pakiecie Weekendowy Wypad. I jesteśmy naprawdę zadowoleni. Było dokładnie tak jak napisali w ogłoszeniu : "Idealne miejsce na weekendowy wypad niezależnie od pogody !" Pogodny dzień spędziliśmy w stadninie koni niedaleko Hotelu oraz zwiedzaliśmy okoliczne zabytki. W drugi dzień pobytu pogoda niestety się popsuła, ale nie mieliśmy czego żałować, bo w Hotelu również znaleźliśmy dla siebie mnóstwo opcji spędzenia wolnego czasu. Obsługa wyjątkowo usłużna, miła i bardzo pomocna. W Restauracji delektowaliśmy się specjałami z karty, nawet nasz mały synek z apetytem zajadał zaproponowane przez kelnerkę danie. Polecam ten Hotel na tego typu wyjazdy !

Zoover link on your website

Click here for all Zoover widget options

Poll

On average, how many glasses of alcohol do you drink each day during your holiday?

Are you the owner?

Create a Zoover Account and manage your accommodaton, attraction, or restaurant. Click here for more information