Reviews Hotel Victoria Bolszewo***

Victoria Bolszewo***
3 Reviews
Reviews Hotel Victoria Bolszewo***
ul. Zamostna 1, 84-239, Wejherowo

Would you like to know what to expect on your vacation in Hotel Victoria Bolszewo***? Then have a look at the reviews of Hotel Victoria Bolszewo*** in Wejherowo, written by other travelers.
Hotel Victoria Bolszewo scores a 10.0 out of 10, based on 3 reviews
Would you like to know what to expect on your holiday in Hotel Victoria Bolszewo***? Have a look at the reviews of Hotel Victoria Bolszewo*** in Wejherowo, placed by other travellers. Besides that you will be able to find 5 vacation photos of Hotel Victoria Bolszewo*** on Zoover. - - -
Please wait a moment...
Unfortunately there are no USA reviews for Victoria Bolszewo*** Wejherowo. You can be the first to add a review.

Did you stay at this accommodation?

Font size: A A A

There are 3 reviews of Victoria Bolszewo***

3 Reviews
8.4
9.7
9.4
10.0
Show score and reviews from:
reviews in language:
Friends, June 2014
"Warto Być"translate
włodzimierz
10.0

07/24/2014 Jest bardzo blisko Wejherowa bardzo dużo atrakcji , szybki dojazd do trój miasta nad morze tylko 18 km Puck Władysławowo 30

Family with older children, July 2012
"Zdecydowanie polecam !"translate
Hanna
5.0
9.0
8.0
10.0

08/09/2012 Własnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu super zadowoleni. Wakacje miały być nad samym Bałtykiem ale ze względu na strach przed pogodą chcieliśmy wybrać coś z dodatkowymi atrakcja mi jak np. basen. Hotel w porównaniu z tymi w miejscowościach nadmorskich był dużo tańszy a oferował wyżywienie i aquapark wraz z saunami. Po przyjeździe byliśmy bardzo miło zaskoczeni zaczynając od pokoju, aquaparku i jedzenia(było przepyszne). Nasza 12 letnia córka była zadowolona z basenu i zjeżdżalni a my z seansów aromatoterapeutycznych, które 5 razy dziennie odbywały się w saunie. Nad morze jeździliśmy do oddalonej o 35 km Karwi, trochę daleko ale droga prosta i zajmuje ok 25 min. Podsumowując za taką atrakcyjną cenę nie spodziewaliśmy się aż takiej jakości!

Family with young children, 2011
"Hotel Victoria w Bolszewie - wyjątkowe miejsce !"translate
Jagoda
10.0

06/09/2011 Spędziliśmy w tym Hotelu z mężem i małym synkiem weekend w pakiecie Weekendowy Wypad. I jesteśmy naprawdę zadowoleni. Było dokładnie tak jak napisali w ogłoszeniu : "Idealne miejsce na weekendowy wypad niezależnie od pogody !" Pogodny dzień spędziliśmy w stadninie koni niedaleko Hotelu oraz zwiedzaliśmy okoliczne zabytki. W drugi dzień pobytu pogoda niestety się popsuła, ale nie mieliśmy czego żałować, bo w Hotelu również znaleźliśmy dla siebie mnóstwo opcji spędzenia wolnego czasu. Obsługa wyjątkowo usłużna, miła i bardzo pomocna. W Restauracji delektowaliśmy się specjałami z karty, nawet nasz mały synek z apetytem zajadał zaproponowane przez kelnerkę danie. Polecam ten Hotel na tego typu wyjazdy !

Zoover link on your website

Click here for all Zoover widget options

Poll

You’ll find the friendliest people in:

Are you the owner?

Create a Zoover Account and manage your accommodaton, attraction, or restaurant. Click here for more information